شبکه خوشنویسان ایران یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 2000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. میکرو بلاگ طراحان وب ایران توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است! هدف اصلی سایت توسعه انسان محور بر پایه دانش فردی می باشد و برای این امر مهم نیازمندی همکاری شما است. Iranian Calligraphers Network


با عضویت در گروهِ " اخبار سایت" از جدیدترین تغییرات و رویدادهای سایت مطلع شوید.قصدِ ورود دارید ؟!

نام کاربری

رمز عبور

  • شبکه خوشنویسان ایران - کلک خیال مقدم کاربران عزیز را گرامی می دارد
زهرا
زهرا
ادامه سوال: درست است که خطوط استاد امیر خانی قبل از 85 و برخی دیگر از اساتید به لحاظ فنی چیزی کم ندارد و در عین کمال است اما انگار یک لطافتی چیزی کم دارد. آیا این طرز مشق نظری گرفتن بنده درست است؟ در هنگام مشق نظری و بهره گیری از خط بزرگان باید به چه نکاتی دقت کرد که من از آنها غافل بوده ام؟؟؟؟؟؟
زهرا
زهرا
سلام خدمت همه بزرگواران. بنده مثل همیشه سوالی دارم:
برخی از اساتید که بسیار معروف نیز هستند و به مقام استادی رسمی هم رسیده اند، من هر چه آثارشان را نگاه میکنم بجز درشت نویسی و یا استفاده از شابلون ها بطور مکرر و استفاده از نرم افزار در کارهایشان چیز دیگر نمی بینم مانند استاد بختیاری و استاد شیرازی و استاد صندوق آبادی. حتی اگر کارشان به لحاظ فنی مشکلی نداشته باشد ، از نظر لطافت و روح جاری در آن که باید دیده بیننده را روشن کند و قلبش را صفا دهد چیزی در آن نمیبینم. هنرمندانی هستند مانند استاد اخوین و استاد سید حسن میرخانی که وقتی به خط ایشان نگاه میکنم شعف مرا فرامیگیرد و بسیار لذت می برم. در مورد خطوط قبل از سال 85 استاد امیرخانی (با کمال احترام به ساحت گرامی ایشان) حس میکنم یک مقدار خشک است و عصا قورت داده، درست است که همه چیز در عین کمال است و نقصی ندارد ولی انگار یک لطافتی چیزی کم دارد. آیا این طرز مشق نظری گرفتن من درست است یا خیر؟ و اگر نادرست است چگونه آن را تغییر دهم؟ هنگام مشق نظری و لذت از خط باید به چه نکاتی توجه کرد که من از آنها غافل بوده ام؟؟؟؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15